Göztepe 60. Yıl Parkı

goztepe 60 yil parki 24d3

Göztepe 60. Yıl Parkı 2013 senesinde semtin beton içeriğinin tam orta yerine yapılmış bir parktır. Akabinde her geçen gün eklenen yeni içerik ve özellikler ile park Anadolu yakasının en gözde parklarından biri haline getirildi. Göztepe tarafında Bağdat Caddesi üzerinde yapılan bu dev park, çocuklu aileler için olduğu gibi tüm birey tiplerine hitap etmektedir.

Yaz mevsiminin ayrı, kış mevsiminin, sonbaharın ve ilk baharın ayrı keyfi çıkartılan bu güzide parkımızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Sizler için bu ve bunun gibi bir çok güzel ve nezih parkımızı tanıtmaya devam edeceğiz.

Göztepe 60. Yıl Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Göztepe 60. Yıl Parkı Bağdat Caddesi ve sahil yolu arasında bulunmaktadır. Parka, Bağdat Caddesi tarafından ayrıca sahil tarafından da giriş sağlanabilmektedir. 60. Yıl Parkı Kadıköy sahil yolundan, Altıyol’dan geçen ve sahilden Bostancı taraflarına gitmekte olan 4, 16-D ya da GZ21 numaralı otobüsler aracılığı ile gidilebilmektedir. Kadıköy Sahil tarafından kalkan sarı dolmuşlarda iyi bir seçenek olabilmektedirler.

Göztepe 60. Yıl Parkı Tanıtım Videosu

travel gezenkediler.com
“Gezenkediler.com”

“Korona Virüs kapsamında her gün ziyaret edebilirsiniz. Maskenizi ve dezenfektanlarınızı yanınızdan eksik etmeyiniz. :)”

Gezen Kediniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: